Lake Masek Tented Lodge

Lake Masek Tented Lodge to wyjątkowy obiekt położony w pobliżu brzegów Jeziora Masek, w sercu obszaru, gdzie dzika fauna jest w zasięgu wzroku. Prywatne tarasy namiotów umożliwiają obserwację zwierząt odwiedzających jezioro w poszukiwaniu wody, co czyni ten obiekt świetnym punktem obserwacyjnym.

To miejsce jest głównym terenem spektakularnej Wielkiej Migracji, jest także odwiedzane jest przez Wielką Piątkę. Obóz jest rozbierany i ponownie budowany co roku w innym miejscu tego obszaru, zapewniając zawsze najlepsze warunki do podziwiania tego imponującego widowiska z własnego namiotu.

Dodatkowo, obóz jest ekologiczny. Energia elektryczna jest generowana przez panele słoneczne, a woda jest deszczówką zbieraną podczas opadów. Wszystkie używane produkty są biodegradowalne.

Eleganckie namioty, zbudowane na podwyższonych drewnianych platformach, wyposażone są w łazienkę i zewnętrzną prysznic. Po dniu na safari goście mogą cieszyć się orzeźwiającym prysznicem pod gwiazdami. Każdy namiot posiada prywatny taras. Namiot rodzinny składa się z dwóch połączonych namiotów oraz wspólnej łazienki i prywatnego tarasu.

Oferowane udogodnienia to basen, ognisko, oraz standardowe usługi pokojowe takie jak siatki przeciwkomarowe, woda mineralna, telefon wewnętrzny, zestaw do kawy i herbaty oraz wentylator.


Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams

789229983