ELEWANA KILINDI ZANZIBAR

Kilindi Zanzibar, położony na malowniczej wyspie Zanzibar, to butikowy ośrodek, który oferuje połączenie minimalistycznego designu z pięknem natury. Znajduje się na terenie tropikalnych ogrodów, które zapewniają gościom spokój i intymność. Kilindi Zanzibar to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach natury, którzy pragną romantycznego wypoczynku w otoczeniu niezakłóconej przyrody.

  • 15 pawilonów o luksusowym, najwyższym standardzie, z prywatnymi basenami i widokiem na Ocean Indyjski. Każdy pawilon to oaza prywatności i spokoju, z tradycyjnymi drewnianymi okiennicami, które pozwalają na dostęp morskiej bryzy do wnętrza.
  • Pawilony wyposażone są w prywatne baseny, a także wyjątkowe „deszczowe” prysznice, które pozwalają poczuć jedność z naturą.
  • W hotelu można cieszyć się pełnym relaksem w Kilindi Spa, które oferuje szeroki wybór zabiegów poprawiających samopoczucie.
  • Kilindi Zanzibar to idealne miejsce dla par, zarówno na romantyczne wakacje, jak i wyjątkowe wydarzenia, takie jak ślub lub podróż poślubna. Ośrodek oferuje luksusowe pakiety na specjalne okazje, w tym romantyczne kolacje na plaży, zabiegi spa oraz wiele innych niespodzianek.

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams