FUMBA BEACH LODGE

Fumba Beach Lodge to urokliwe miejsce o niewielkiej skali, zapewniające spokojną atmosferę dla gości. Zaledwie 26 przestronnych domków gwarantuje poczucie prywatności i osobistej przestrzeni.

  • Zlokalizowany w obszarze ochrony Menai Bay Conservation Area, resort położony jest na półwyspie Fumba Beach, otoczony przez bajeczne tropikalne ogrody oraz stuletnie baobaby. To wyjątkowe otoczenie sprzyja bliskiemu kontaktowi z naturą.
  • Fumba Beach Lodge, oddalony o 30 minut jazdy od Stone Town – stolicy Zanzibaru, zapewnia ucieczkę od zatłoczonych obszarów turystycznych, umożliwiając spędzenie czasu w spokojnym otoczeniu, z dala od tłumu.
  • Resort oferuje elegancko zaprojektowane pokoje z dbałością o szczegóły oraz kameralną atmosferę. Prywatne tarasy, werandy i ustronne miejsca stworzone na terenie obiektu gwarantują gościom spokój i intymność.
  • Fumba Beach Lodge proponuje różne rodzaje pokoi, począwszy od Deluxe Rooms z widokiem na ocean lub ogrody, poprzez Luxury Suites z przestronnymi łazienkami i tarasami, aż po ekskluzywne Baobab Suites, które są idealne na specjalne okazje, w tym podróże poślubne.
  • Wszystkie pokoje są wyposażone w podwójne łóżka king size, udogodnienia do parzenia herbaty/kawy, minibary, sejfy oraz inne udogodnienia, zapewniające komfortowy pobyt. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru różnych opcji wyżywienia, zapewniając gościom elastyczność podczas pobytu.

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams

789229983