ZAWADI HOTEL

Zawadi Hotel na Zanzibarze to miejsce, które zasługuje na miano jednego z najlepszych hoteli na wyspie. Położony na południowo-wschodnim wybrzeżu Zanzibaru, zaledwie 60 minut od lotniska. To doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną spędzić urlop all-inclusive w towarzystwie najlepszej kuchni i spersonalizowanej obsługi.

  • Hotel posiada spektakularny widok na Ocean Indyjski, otoczony kojącym szumem palm kokosowych i kwitnących bougainvillea, a także prywatną i intymną plażową oazę.
  • Zakwaterowanie w willach o powierzchni 100 m², z łazienkami i przestronnymi tarasami, które bezpośrednio wychodzą na ocean. Styl wnętrz jest relaksacyjny, z subtelnymi dodatkami w nadmorskim stylu, które tworzą spokojne i kameralne miejsce na wypoczynek.
  • Dla miłośników kulinariów, szef kuchni stworzył dania zainspirowane kuchnią Swahili. To subtelne połączenie afrykańskich, indyjskich, arabskich i perskich wpływów, które definiują kuchnię tej wyjątkowej wyspy. Menu Zawadi odzwierciedla również to, co najlepsze w sezonowych lokalnych produktach. Oferuje również dania kontynentalne, dostosowane do indywidualnych preferencji żywieniowych gości.
  • Podczas pobytu w Zawadi można również skorzystać z różnorodnych masaży w SPA dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępne są różne atrakcje. Można zagrać w frisbee, tenisa plażowego lub siatkówkę przy basenie.
  • Zawadi Hotel to również idealne miejsce na organizację wyjątkowych ceremonii ślubnych i podróży poślubnych.

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams