Alfajiri Villas

Alfajiri Villas to rajskie miejsce na wybrzeżu Kenii, oferujące prywatność i luksus.

  • Trzy osobne wille, z których każda jest otoczona bujnym ogrodem i posiada prywatny basen. Każda z willi oferuje zachwycający widok na Ocean Indyjski.
  • Hotel wyróżnia wyjątkowy design i doskonała obsługa. Wnętrza willi są urządzone w stylu afrykańskim, z dbałością o każdy detal. Meble i dekoracje są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co nadaje wnętrzom wyjątkowy charakter. Personel Alfajiri Villas dba o wszystkie potrzeby gości, zapewniając najwyższy poziom obsługi.
  • Każda willa ma swojego prywatnego kucharza, który przygotowuje pyszne dania według preferencji gości. Restauracja serwuje dania z lokalnych składników. Śniadanie przy wschodzie słońca lub kolacja przy zachodzie słońca na tarasie z widokiem na morze to niezapomniane doświadczenie.
  • Na terenie willi można korzystać z wielu atrakcji, takich jak spa, masaże, zajęcia jogi, a także różnego rodzaju wycieczki i safari.
  • Alfajiri Villas znajdują się tuż przy pięknej piaszczystej plaży, co pozwala na relaksowanie się nad oceanem i korzystanie z różnych sportów wodnych.

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams

789229983