Amboseli National Park – Elewana Tortilis

Elewana Tortilis Camp Amboseli to wyjątkowy obiekt położony w sercu Amboseli, znanym nie tylko ze spektakularnych widoków na masyw góry Kilimandżaro, ale także z niezwykłych spotkań ze stadami słoni.

  • Amboseli słynie z majestatycznych słoni, a populacja tych zwierząt w ekosystemie parku przekracza 1000 osobników, co czyni go jednym z największych w Afryce. Elewana Tortilis Camp jest usytuowany na obszarze ochronnym graniczącym z parkiem narodowym, zapewniając gościom wyjątkowe safari w spokoju i prywatności.
  • Elewana Tortilis Camp Amboseli to ekologiczny obiekt turystyczny z najwyższym ratingiem ECO. Słynie z doskonałej kuchni włoskiej.
  • Elewana Tortilis Camp Amboseli oferuje przestronne namioty, każdy z główną sypialnią wyposażoną w podwójne lub pojedyncze łóżko oraz elegancką łazienką.
  • Atrakcje oferowane przez obiekt to: Safari, spacery po okolicy z przewodnikiem, basen, śniadania i kolacje w buszu, masaże, wizyty kulturalne, a także możliwość organizacji ślubów i podróży poślubnych.

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams

789229983