Masai Mara Reserve – Angama Mara

Angama Mara to ekskluzywny wyjątkowy ośrodek safari, położony na krawędzi Wielkiej Doliny Wschodniej Afryki, z widokiem na kenijską Maasai Mare, uważaną przez wielu za najpiękniejszy rezerwat przyrody na kontynencie afrykańskim. Ośrodek ten łączy w sobie nowe podejście do safari oraz projektowania ośrodka, kładąc szczególny nacisk na zadowolenie gości. Oferuje dostęp do niezwykłych widoków, prywatnego lądowiska oraz wyjątkowego safari w Kenii.

  • Angama Mara składa się z dwóch kameralnych części, każda z nich oferuje piętnaście apartamentów namiotowych, co zapewnia intymność i komfort dla gości.
  • W zamyśle przestrzeń dla gości była projektowana by, goście mogą jeść, czytać, odpoczywać i delektować się drinkiem w miejscu, gdzie wnętrza i otoczenie łączą się ze sobą.
  • Ceglaste wnętrza w odcieniach czerwieni inspirowane są wykończeniami lokalnych mieszkań Masajów.
  • Apartamenty namiotowe w Angama Mara są przestronne, z pięknymi widokami na dolinę. Wnętrza są eleganckie i wygodne, z subtelnymi akcentami kolorystycznymi.
  • Ośrodek uzupełnia Angama Safari Camp, ekskluzywny mobilny obiekt hotelowy z namiotami usytuowany głęboko w Mara Triangle, wśród ogromnych stad podczas Wielkiej Migracji.

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams

789229983