Nakuru National Park – The Cliff Nakuru

The Cliff wyróżnia się swoją niezwykłą lokalizacją nad brzegiem Jeziora Nakuru, otoczoną malowniczym Parkiem Narodowym Jeziora Nakuru. To idealne miejsce dla miłośników przyrody, zapewniające bliski kontakt z afrykańską fauną i florą, jednocześnie oddalone zaledwie o dwie i pół godziny od Nairobi.

  • Obiekt usytuowany jest na szczycie imponującej 100-metrowej skały, oferując gościom niesamowite widoki na jezioro i okolicę.
  • The Cliff łączy w sobie różnorodne elementy, tworząc unikalne doświadczenie – to zarówno safari lodge, obozowisko namiotowe, jak i ekskluzywny butikowy hotel, zaprojektowany i urządzony w stylu nowoczesnym, z subtelnym połączeniem europejskiego designu z afrykańską przyrodą.
  • Pobyt w The Cliff to nie wspaniałe widoki, ale także niezwykłe atrakcje. Można wyruszyć na safari by z bliska obserwować lamparty, lwy, bawoły, nosorożce czy rzadkie żyrafy Rothschilda. Nad jeziorem można spotkać hipopotamy oraz flamingi.
  • Obiekt oferuje relaks w siłowni, przy basenie z zapierającym dech w piersiach widokiem, a także relaksujące masaże w spa.

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams

789229983