Anantara Bazaruto Island Resort

Anantara Bazaruto Island Resort to wyjątkowy luksusowy hotel na wyspie Bazaruto w Mozambiku. Jest to miejsce, które zachwyca swoją piękną przyrodą, luksusowym zakwaterowaniem i bogatą ofertą aktywności.

  • Hotel znajduje się na wyspie Ilha de Bazaruto, oddalonej o 30 km od wybrzeża Mozambiku. To miejsce, gdzie złociste wydmy przechodzą płynnie w krystalicznie czyste wody oceanu.
  • W hotelu Anantara Bazaruto Island Resort można wybierać spośród 44 luksusowych willi, które rozsiane są wzdłuż wybrzeża. Dodatkowo, wille nad plażą oferują widok na ocean i dostęp do prywatnej plaży. Niektóre z nich posiadają także prywatne baseny.
  • To miejsce jest rajem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Goście mogą korzystać z nurkowania, żeglarstwa, snorkelingu, wędkarstwa głębinowego i zjeżdżania na desce po wydmach o zachodzie słońca. Ponadto, można tu obserwować migrację wielorybów humbaków od lipca do września.
  • Hotel Anantara Bazaruto zachęca do odkrywania kulinarnych smaków Mozambiku dzięki restauracji Spice Spoons, gdzie podawane są wyborne dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.
  • Dla tych, którzy pragną relaksu, hotel oferuje nagradzany Anantara Spa

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams

789229983