Arusha – Elewana Arusha Coffe Lodge

Elewana Arusha Coffee Lodge to ośrodek położony na stokach gór Meru, w pobliżu miasta Arusha w Tanzanii. Otoczony jednym z największych plantacji kawy w regionie, stanowi idealne miejsce do relaksu, zarówno przed, jak i po safari w Wschodniej Afryce. Co wyróżnia ten hotel?

Składający się z 30 Plantation Houses rozsianych pośród wiecznie zielonych pól kawy, Arusha Coffee Lodge został zaprojektowany wokół oryginalnego domu właściciela z początków XX wieku. Każde z tych klimatycznych domów oferuje wyjątkową atmosferę, która przenosi gości w czasy minionych dekad.

  • Apartamenty w Arusha Coffee Lodge to przestronne oazy spokoju, łączące nowoczesność z przytulnością, zachęcające gości do relaksu w otoczeniu aromatycznych kawowców.
  • Temat kawy przenika całą Arusha Coffee Lodge, od kolorów po tekstury i wygodę elegancko urządzonych pokoi z łazienkami.
  • W głównym budynku Plantacji znajdują się restauracja „a la carte”, kameralna kawiarnia bistro oraz przytulny salon, z otwartymi kominkami, które ogrzewają od chłodnego nocnego powietrza.
  • Z zamkniętym basenem, popularnym tarasem ogrodowym i hektarami bujnej plantacji kawy, Arusha Coffee Lodge zachęca do odkrywania i eksploracji na każdym kroku.

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams

789229983