Zuri Zanzibar

Położony na zachodnich wybrzeżach wyspy Zanzibar, w miejscowości Kendwa, zaledwie 50 km od Stone Town i międzynarodowego lotniska Zuri Zanzibar to wyjątkowy hotel, który oferuje dostęp do rajskiej plaży, która jest zawsze doskonała do kąpieli w przeciwnieństwie do innych plaż na wyspie, gdzie w czasie odpływu trzeba iść na znaczne odległości, by wejść do wody.

  • Hotel oferuje 56 luksusowych bungalowów, apartamentów i willi, które zapewniają gościom absolutną prywatność. Każde z tych jednostek ma własne ogródki i wyposażone jest w luksusowe udogodnienia. Wnętrza łączą styl kontynentalny z lokalnymi elementami dekoracyjnymi, co tworzy niepowtarzalne wrażenie mieszkania na tropikalnej wyspie.
  • Zuri Zanzibar proponuje niezwykłą kuchnię łączącą wpływy europejskie, afrykańskie, arabskie i indyjskie. Goście mogą delektować się tęczą smaków w jednej z restauracji hotelowych na plaży, przy basenie lub w intymnym otoczeniu swojego zakwaterowania.
  • Teren hotelu to ogromny tropikalny park, który jest zarówno ozdobą. Setki ogrodników i projektantów krajobrazu spędziło ponad dwa lata na selekcji roślin i drzew, w których goście mogą delektować się spacerując po obszarze o bogatym dziedzictwie historycznym i przyrodniczym.

Darmowa 45-minutowa konsultacja online z naszymi Ekspertami od Podróży dostępna przez platformę Teams

789229983